Wybierz opcje
Twój koszyk jest pusty
Wszystkie

O firmie

AC-KLIMA - WYŁĄCZNY IMPORTER MARKI ARTEL W POLSCE!

        Firma AC-KLIMA działa na rynku od ponad 15 lat. Zaangażowanie i pasja z jaką podchodzimy do pracy zapewniła nam nieustający rozwój w szeroko pojętej branży ogrzewniczej oraz klimatyzacyjnej. Dzięki temu uzyskaliśmy czołową pozycję na rynku polskim i nie ustajemy w staraniach o coraz to lepsze rozwiązania zadowalające naszych odbiorców.
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi piece i kotły na pellet marki ARTEL, a także pompy ciepła i klimatyzatory takich marek jak: ARTEL, DAIKIN, MAXA, MITSUBISHI.
W trakcie wieloletniej współpracy z firmą ARTEL zdobyliśmy doświadczenie w zakresie urządzeń służących do ogrzewania  i klimatyzacji pomieszczeń, a także w kwestii ich montażu i fachowego doradztwa. Wykwalifikowani pracownicy zapewniają wsparcie w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań w zależności od Państwa potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku sprzedaży posiadamy takie możliwości adaptacji, które będą ekonomiczne pod względem użytkowania a jednocześnie prestiżowe pod względem estetyki, by doskonale wpasowywać się w kanony współczesnych wnętrz. Nie jesteśmy obojętni na rozwój techniki, dlatego nasze urządzenia posiadają szereg udogodnień technicznych pozwalających na niemalże bezobsługowe użytkowanie. Szybka i kompleksowa realizacja zamówień to nasz priorytet, a zadowolenie klientów jest wskaźnikiem w drodze do osiągania zamierzonych założeń firmy.